Powstanie reboot „Bajera z Bel-Air”

Will Smith zagrał w wielu produkcjach. Każdego roku widzimy go w jakimś nowym obrazie – był już policjantem, walczył z kosmitami, wojował na Dzikim Zachodzie czy bronił ludzkość przed robotami albo był jednym przedstawicielem tego gatunku. Zanim jednak pojawił się na dużych ekranach grał w serialu komediowym.

Całkiem zabawnym, lekkim i niesamowicie nieprzewidywalnym – w Bajerze z Bel-Air. Ta produkcja z 1990 roku doczekała się kilku sezonów i zyskała status kultowej. Teraz natomiast dostanie ona drugie życie – powstanie reboot sitcomu.

W 2019 w sieci pojawił się film Morgana Coopera Bel-Air, który okazał się o wiele mroczniejszy niż pierwowzór. Will Smith ma zamiar na jego podstawie stworzyć reboot Bajera, aktor szuka właśnie firmy, która podejmie się z nim wyprodukowania obrazu. Sam zostanie jego producentem. Czy wystąpi w nowej wersji serialu? Nie wiadomo.

Źródłoew.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu