Powstanie kontynuacja animacji „Rodzina Addamsów”!

0
Nowa wersja kultowej Rodziny Addamsów już niedługo wejdzie na ekrany kin. Mamy jednak dla was dobrą wiadomość.

Animowana komedia do kin w Stanach Zjednoczonych zawitała 11 października (w Polsce będzie mieć premierę 25 października), a już otrzymaliśmy informacje o powstaniu sequela. Jak podaje serwis Deadline, wytwórnia MGM już planuje kontynuację filmu. Wiadomo, że druga odsłona Rodziny Addamsów wejdzie na ekrany kin 22 października 2021 roku.

Powstanie kontynuacja animacji "Rodzina Addamsów"!
Źródło grafiki: Deadline

Przed nami jednak premiera pierwszej odsłony. O czym opowie najnowsza wersja przygód koszmarnej rodzinki? Życie Addamsów zaczyna się rozpadać, kiedy muszą się zmierzyć z zdradziecką, chciwą, arogancką i przebiegłą prowadzącą telewizyjne show Margaux Needler (Alison Janney). Sąsiadka stara się przekonać innych mieszkańców, że tuż obok nich mieszkają potwory, które zrujnują okolicę. W tym samym czasie ponura rodzina musi przygotować się na przyjęcie krewnych w swoim domu.

Za kamerą filmu animowanego stanęli Conrad Vernon (Sausage PartyShrek 1 i 2) i Greg Tiernan (Sausage Party), zaś za scenariusz odpowiedzialny jest Matt Lieberman (Kronika świąteczna).

W oryginalnej wersji filmu głosu bohaterom użyczyli Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Finn Wolfhard, Nick Kroll i wspomniana wcześniej Allison Janney. Usłyszymy również popularnego rapera Snoop Dogga, jako kudłatego kuzyna Cosia.