Powstanie kontynuacja animacji „Rodzina Addamsów”!

0
Nowa wersja kultowej Rodziny Addamsów już niedługo wejdzie na ekrany kin. Mamy jednak dla was dobrą wiadomość.

Animowana komedia do kin w Stanach Zjednoczonych zawitała 11 października (w Polsce będzie mieć premierę 25 października), a już otrzymaliśmy informacje o powstaniu sequela. Jak podaje serwis Deadline, wytwórnia MGM już planuje kontynuację filmu. Wiadomo, że druga odsłona Rodziny Addamsów wejdzie na ekrany kin 22 października 2021 roku.

Źródło grafiki: Deadline

Przed nami jednak premiera pierwszej odsłony. O czym opowie najnowsza wersja przygód koszmarnej rodzinki? Życie Addamsów zaczyna się rozpadać, kiedy muszą się zmierzyć z zdradziecką, chciwą, arogancką i przebiegłą prowadzącą telewizyjne show Margaux Needler (Alison Janney). Sąsiadka stara się przekonać innych mieszkańców, że tuż obok nich mieszkają potwory, które zrujnują okolicę. W tym samym czasie ponura rodzina musi przygotować się na przyjęcie krewnych w swoim domu.

Za kamerą filmu animowanego stanęli Conrad Vernon (Sausage PartyShrek 1 i 2) i Greg Tiernan (Sausage Party), zaś za scenariusz odpowiedzialny jest Matt Lieberman (Kronika świąteczna).

W oryginalnej wersji filmu głosu bohaterom użyczyli Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Finn Wolfhard, Nick Kroll i wspomniana wcześniej Allison Janney. Usłyszymy również popularnego rapera Snoop Dogga, jako kudłatego kuzyna Cosia.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.