Rick i Morty wracają! Nowy sezon już dostępny w HBO Max

Rick i Morty powracają i tym razem są sobą bardziej niż zwykle. To już siódmy sezon, a możliwości wydają się nieograniczone. Co się dzieje z Jerrym, złą Summer, czy kiedykolwiek wrócą do liceum? Nowe odcinki siódmego sezonu są już dostępne w HBO Max.

Rick and Morty to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim, śledzący losy genialnego, lecz socjopatycznego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Siódmy sezon serialu składa się z 10 nowych odcinków.

Dzięki talentowi całego zespołu możemy cieszyć się dziesięcioma nowymi odcinkami, które po raz kolejny podnoszą poprzeczkę zarówno jeśli chodzi o komedię jak i animację. Ten sezon udowadnia, ze geniusze pracujący nad Rick’em i Morty’m dopiero zaczynają.”

– mówi Michael Ouweleen, prezes Adult Swim.

Adult Swim jest liderem animacji dla dorosłych od ponad piętnastu lat, oferującym cieszące się uznaniem krytyków, wielokrotnie nagradzane seriale takie jak Rick i Morty, Genndy Tartakovsky’s Primal, Eric Andre Show, Uśmiechnięci przyjaciele, Wojownicy jednorożca,  My Adventures with Superman.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu