„Chyłka – Kasacja” – poznaliśmy datę premiery 2. sezonu serialu

0
Serial Chyłka – Zaginięcie zyskał grono wiernych wielbicieli. Pierwszy sezon, który zadebiutował na platformie w grudniu ubiegłego roku, okazał się ogromnym sukcesem do tego stopnia, że od razu zdecydowano się zamówić kolejną odsłonę.

Drugi sezon serialu z Magdaleną Cielecką w roli głównej będzie można oglądać w player.pl już od 15 listopada. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony bezpłatnie, drugi tego samego dnia w ramach płatnej oferty.

Chyłka – Kasacja skupi się na sprawie Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). Czy Langer zdoła nakłonić właścicieli kancelarii do powierzenia sprawy Chyłce, mimo że ta złamała tajemnicę adwokacką? Jedno jest pewne – Chyłka ponownie stanie do walki!

 

W obsadzie drugiego sezonu znaleźli się: Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewskił, Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.