„Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna” debiutuje na Nintendo Switch

0
Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon, zdobywczyni ponad 800 nagród, w tym 250 dla Gry Roku, debiutuje dziś na konsoli Nintendo Switch. Nakładem firmy CDP bogate wydanie fizyczne jest już do kupienia w sklepach.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to pełne przygody i akcji RPG rozgrywające się w otwartym świecie mrocznego fantasy, stworzone przez studio CD PROJEKT RED. Gracze wcielają się w postać profesjonalnego łowcy potworów, Geralta z Rivii. Przed wiedźminem najtrudniejsze zlecenie w życiu – odnaleźć dziecko z prastarej przepowiedni, którego moc może doprowadzić do zagłady świata. W tym celu Geraltowi przyjdzie zmierzyć się nie tylko z potężnymi przeciwnikami, lecz również z konsekwencjami wyborów, które będzie musiał podejmować na szlaku.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna zwiastun premierowy:

Pojawiając się na konsoli przenośnej Nintendo Switch, Wiedźmin 3: Dziki Gon pozwoli zupełnie nowej grupie odbiorców zapoznać się z wiedźmińskim uniwersum, a wszystkim tym, którzy ukończyli ostatnią przygodę Geralta z Rivii – przeżyć ją na nowo.

W skład pudełkowego wydania Edycji Kompletnej wchodzą:

  • kartridż z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • rozszerzenia fabularne Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, a także cała dodatkowa zawartość wydana po premierze gry (16 DLC)
  • Świat Wiedźmina – kompendium wiedzy na temat wiedźmińskiego uniwersum
  • mapa świata gry
  • zestaw wiedźmińskich naklejek
"Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna" debiutuje na Nintendo Switch
Mat. promocyjny

Łącznie tytuł oferuje ponad 150 godzin przygód w wiedźmińskim świecie, po raz pierwszy w wersji na konsolę przenośną. Wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Nintendo Switch powstała we współpracy ze studiem Saber Interactive.

Gra na konsolę Nintendo Switch jest już do kupienia w dobrych sklepach z grami, w tym sieciach Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, Neonet czy Empik.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.