Powstanie film o Beacie Kozidrak od producentów „Bożego Ciała”

Słynna wokalistka zespołu Bajm, Beata Kozidrak, doczeka się filmu biograficznego od producentów nominowanego do Oscara Bożego Ciała.

Piosenkarka poinformowała o tym fakcie na swoim Instagramie. Film ma skupiać się na początkach jej muzycznej kariery. Prace nad produkcją już się rozpoczęły.

Reżyserią zajmie się Piotr Domalewski, znany z filmów takich jak Cicha noc czy Jak najdalej stąd. Co ciekawe, Domalewski ma już na koncie jedną produkcję o Beacie Kozidrak – spektakl Być jak Beata, którego był pomysłodawcą, miał swoją premierę w zeszłym roku na deskach Teatru Współczesnego w Szczecinie.

>> Polecamy: Siedzę i siedzę, myślę i myślę. Dziesięć tekstów Bajmu i Beaty Kozidrak <<

Jak wspomniane wcześniej, producentami filmu są Leszek Bodziak i Aneta Hickinbotham, wcześniej pracujący przy Bożym Ciele Jana Komasy.

Nie ujawniono jeszcze, kto zajmie się scenariuszem.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu