Powrót bohaterów „Jurassic Park” w trailerze „JW Domination”

Aktorzy Jurassic Park, Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum, powrócili do swoich ukochanych ról, grając odpowiednio Alana Granta, Ellie Sattler i Iana Malcolma w kolejnej części serii Jurassic, wyreżyserowanej ponownie przez Colina Trevorrowa.

Akcja Dominion toczy się cztery lata po wydarzeniach z Jurassic World: Fallen Kingdom, w których doszło do zniszczenia Isla Nublar i wypuszczenia dinozaurów na dzikie tereny Ameryki. Teraz stworzenia te żyją całym świecie.

Trevorrow w jednym z wywiadów zdradził, iż weterani z oryginału z 1993 roku mają taki sam czas ekranowy jak Chris Pratt i Bryce Dallas Howard. Oraz, że Są głównymi postaciami od początku produkcji do samego jej końca.

Twórca filmu zasugerował, że Lewis Dodgson, grany przez Campbella Scotta, będzie głównym czarnym charakterem, przyznając, że postać ta pełniła tę rolę w powieści Michaela Crichtona.

W Dominion występują także nowi członkowie obsady: DeWanda Wise (Ona musi to mieć), Mamoudou Athie (Archiwum 81), Dichen Lachman (Agenci T.A.R.C.Z.Y.) i Scott Haze (Minari). BD Wong powraca jako dr Henry Wu obok Justice Smith jako Franklin Webb, Daniella Pineda jako dr Zia Rodriguez i Omar Sy jako Barry Sembenè.

Jurassic World Dominion pojawi się w kinach 10 czerwca.

Źródłoew.com
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu