Popularność „Stewardesy” od HBO zaskoczyła – będzie drugi sezon

Po premierze serialu Stewardesa od HBO Max, podjęto oficjalną decyzję o przedłużeniu produkcji na kolejny sezon.

Pierwotnie seria miała być limitowanym, ośmioodcinkowym obrazem, jednak spora popularność serialu oraz bardzo pozytywne recenzje sprawiły, że twórcy postanowili stworzyć jeszcze trochę odcinków.

W główną rolę wciela się Kaley Cuoco, znana z serialu Teoria wielkiego podrywu. Pierwszy sezon opowiada o losach tytułowej stewardesy, która pewnego dnia budzi się w złym hotelu, złym łóżku i z… martwym mężczyzną obok. Kobieta nie pamięta, co się stało, a jej życie zmienia się diametralnie.

>> Polecamy: Pijackie wybryki Cass. „Stewardesa” – recenzja książki <<

Ten mroczny thriller komediowy został oparty na powieści Chrisa Bohjaliana o tym samym tytule. W obsadzie, prócz Cuoco, są jeszcze Michelle Gomez, Rosie Perez, Colin Woodell, Zosia Mamet, Michiel Huisman i inni.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu