Polecamy na marzec – filmy

-

Powoli, powolutku zbliża się wiosna! Czyż to nie wspaniała wiadomość? Dla kinomaniaków, którzy nie zważają na to, jaka jest pogoda, i udają się do kina w deszczowe, jak i słoneczne dni, mamy także inną. W marcu pojawi się kilka tytułów, które warto obejrzeć. Choć trzeba przyznać, iż ten miesiąc nas za bardzo nie rozpieści. 
Sala samobójców. Hejter, reżyseria Jan Komasa

Jan Komasa wraca z nowym filmem. Jakiś czas temu Sala samobójców zebrała przed ekranami sporą widownię, dużo się mówiło o obrazie. Minęło kilka lat i doczekaliśmy się drugiej odsłony serii. Tym razem na tapet wzięto modne współcześnie hejtowanie. Czy nowy film odniesie taki sam sukces jak produkcja z 2011 roku? Okaże się na początku marca.

Niewidzialny człowiek, reżyseria Leigh Whannell

Horror, w którym nie widzisz swojego przeciwnika. Życie nie rozpieszczało Cecilii. Kiedy wreszcie uciekła od zaborczego i brutalnego partnera, okazuje się, że to wcale nie oznacza końca problemów z niebezpiecznym szaleńcem. Ten popełnia samobójstwo, zostawia jej w spadku pokaźną sumkę, ale… Zawsze musi być jakieś „ale”, prawda?

https://youtu.be/0b_XBlf2h2w

W lesie dziś nie zaśnie nikt, reżyseria Bartosz M. Kowalski

Aktorzy młodego pokolenia w pierwszym, jak dumnie głoszą plakaty i zapowiedzi, polskim slasherze. Las, grupa kolonistów wyrusza na obóz przetrwania, nie spodziewają się jednak, że zabawa szybko przerodzi się w walkę o życie. Brzmi znajomo? Cóż, innowacyjne to nie jest, ale trzeba sprawdzić, jak wypada polski horror.

Guns Akimbo, reżyseria Jason Lei Howden

Daniel Radcliffe znowu na dużym ekranie. Tym razem nie zagra czarodzieja, ale… Milesa, który od zawsze marzył o tym, by zostać bohaterem. Skromne fantazje, prawda? Uważaj, czego sobie życzysz! Pewnego dnia jego mieszkanie odwiedza banda dziwnych ludzi, atakuje bohatera, a kiedy ten budzi się po tym, jak zemdlał, gdy otrzymał mocny cios, okazuje się, że ma przybite (dosłownie) do ręce pistolety… Taaa, szykuje się szalona jazda.

Ciche miejsce 2, reżyseria John Krasinski

Co to był za horror. Pierwsza część okazałą się niesamowita i po prostu dobra. Nic więc dziwnego, że kwestią czasu było wyprodukowanie kontynuacji przygód Evelyn i jej dzieci. Co jeszcze czeka bohaterów? Kolejna walka o życie, tego możecie być pewni.

https://youtu.be/MLFRU63wOHk

Mulan, reżyseria Niki Caro

Kolejny film Disneya, tym razem o przygodach Mulan. Jeśli widzieliście bajkę, wiecie, o czym opowiada historia. Kinowa nowość nie będzie jednak wiernym odwzorowaniem animacji, możemy się spodziewać kilku zmian. Jakich? Przekonamy się w marcu.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Inne artykuły tego redaktora

1 komentarz

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu