Polecamy na czerwiec – filmy

-

Już za chwilę, już za moment będziemy rozkoszować się czasem wolnym. Tak, nadchodzą wakacje! Wprawdzie nie każdy z nas będzie miał możliwość odcięcia się od obowiązków na dwa miesiące, ale chwila wytchnienia przyda się każdemu. Zanim jednak nadejdzie lipiec, zajrzyjmy do czerwcowego repertuaru kinowego. Co grają w tym miesiącu?
Przebudzenie dusz, reżyseria Jeremy Dyson i Andy Nyman

Martin Freeman w nowym filmie? To trzeba zobaczyć, zwłaszcza że sam opis produkcji i jej zapowiedź intrygują i zachęcają do tego. Niby to horror, niby thriller, Są zjawiska paranormalne, tajemnica i klimat. Czego chcieć więcej?

https://youtu.be/vLD3mlqECEU

Zimna wojna, reżyseria Paweł Pawlikowski

Jeżeli oddychacie filmowym światkiem, wiecie, że ten film to must see tego miesiąca. Wszyscy krytycy (a przynajmniej większość) się nim zachwycają. Doborowa obsada, rewelacyjna gra aktorska, takie produkcje nie mogą pójść na zmarnowanie, je trzeba oglądać.

Jurassic World: Upadłe królestwo, reżyseria J.A. Bayona

Wielkie dinozaury powracają! Ciekawe czy i tym razem bohaterka będzie biegała w szpilkach… To dopiero skill, nie sądzicie? Dość sucharów. Nowy film o dinozaurach na pewno przyciągnie przed ekrany spore grono widzów, nie dziwmy się, ta historia może się podobać. W końcu wielkie niebezpieczne stwory znowu postanowią zapolować na maluczkich ludzi. kto tym razem wygra?

https://youtu.be/26f0bcU7U2s

Thelma, reżyseria Joachim Trier

Jeżeli nie lubicie dinozaurów, a chcecie obejrzeć coś fantastycznego, możecie wybrać się na Thelmę. Ambitniejsze kino, a przynajmniej tak sugeruje opis produkcji. Jak wyjdzie w ostateczności? Przekonamy się już niebawem.

Twój Simon, reżyseria Greg Berlanti

Jeżeli czytaliście książkę, na pewno będziecie chcieli obejrzeć film. My z niecierpliwością na niego czekamy. Żadne tam czary czy dinusie, to ta produkcja jest naszym numerem jeden tego miesiąca. A wasza?

Ocean’s 8, reżyseria Gary Ross

Kobiety w natarciu! O tym filmie mówiło się już od jakiegoś czasu, nareszcie będzie go można zobaczyć. Komedia o kobietach-złodziejkach i to z taką obsadą? To się nie może nie udać, prawda?

 

Dziedzictwo. Hereditary, reżyseria Ari Aster

Ostatni na naszej liście, ale wcale nie najmniej warty obejrzenia. Oto horror, który może zmrozić nam krew w żyłach. Liczę na to, iż wreszcie się będę bała, poczuję niepokój i zostanę czymś zaskoczona.

Który tytuł wybieracie?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu