Wygraj „Dom Wschodzącego Słońca”! [Zakończony]

Mag-szermierz Lloyd zmierzy się ze swoją mroczną przeszłością. Błyskotliwy informatyk Timothy wyjdzie poza wirtualny świat. Narcystyczny rockman Gabriel wreszcie zacznie podejmować własne decyzje. Razem z zakonnicą Weroniką, wiekowym Krzysztofem oraz niespodziewanym przybyszem z odległych stron stawią czoło mitycznym bestiom oraz dawnym – i nowym – wrogom. Czy znajdą odpowiedzi na zagadki, jakie zostawiła po sobie legendarna Kaja Modrooka? I czy Eunice wyjdzie zwycięsko z próby, jaką postawi przed nią los?

 

Mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać Dom Wschodzącego Słońca Aleksandry Janusz!

 

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że opiszecie, jak według was wygląda miasto magów!

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygra najbardziej kreatywna odpowiedź. Na wasze zgłoszenia czekamy do 15 czerwca 2018, do godziny 23:59.

 

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem).

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 15 czerwca 2018, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze tę najciekawsze według niego. Wręczony zostanie jeden egzemplarz  Dom Wschodzącego Słońca Aleksandry Janusz (wybrany zostanie jeden zwycięzca).

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

10. Nagrodę stanowi książka  Dom Wschodzącego Słońca autorstwa Aleksandry Janusz.

11. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski, listem poleconym, Pocztą Polską.

12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.

14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

16. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Popbookownik jest stroną stworzoną z pasji przez fanów dla fanów. Znajdziecie tu publikacje dotyczące szeroko rozumianej popkultury – filmy, seriale, książki, komiksy, gry, muzykę, wydarzenia i wiele innych. Nie boimy się pisać tego, co myślimy i pragniemy poszerzać popkulturalne horyzonty naszych czytelników. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej!

Komentarze

 • 12 czerwca 2018 o 22:27

  Miasto magów , które znajduje się tuż za wielkimi drzwiami ukrytymi w skalnej ścianie. Po przekroczeniu drzwi ukazuje się moim oczom widok pięknych majestatycznych budowli z kamienia, cegły wyglądają jak ze snu. Nie mógł ich wznieść zwykły śmiertelnik. Otaczają wielki rynek na środku stoi studnia. Nagle tuż nad moim uchem przelatuje mały smok. Próbuję go dogonić i wchodzę w ciemną uliczkę gdzie bary i dziwne sklepy mieszają się ze sobą. Na wystawach sklepowych widać szklane butelki z różną zawartością, księgi, dziwne zegary z wskazówkami chodzącymi w odwrotną stronę. Zaś przed barami widać grupki lekko upojonych magów popisujących się pomiędzy sobą swoimi umiejętnościami. Nagle ktoś kładzie mi rękę na ramieniu i słyszę szeptany głos do ucha- chodź ze mną nie możesz tu być.
  Jak się potem okazało była to uliczka gdzie można było kupić wszelakie niedozwolone produkty, rzeczy potrzebne do uprawiania czarnej magii- zakazanej w świecie magów. Gdzie kilkanaście lat temu po wielkiej wojnie, stoczonej pomiędzy złem a dobrem czarna magia została zakazana. Lecz nowy świat jak się okazało zaczyna się zmieniać gdzie na nowo zaczyna rodzić się zło. Gdzie zakazane powraca.

  Zapoznałam się i akceptuję regulamin.

  Odpowiedz
 • 9 czerwca 2018 o 22:21

  Miasto magów to miejsce w z jednej strony piękne, a z drugiej chylące się ku upadkowi.
  Magia pozwala wznosić budynki zaprzeczające prawom fizyki, o surrealistycznych kształtach i wymiarach, które nie mogłyby wydarzyć się nigdzie indziej. Niezliczone wieże, niczym gałęzie, mogłyby wyrastać z jednego budynku i piąć się ku niebu, gnąc się i wykręcając w niemożliwe kształty. Magowie nie przejmowaliby się ich użytecznością, liczyłoby się tylko to, by wciąż stawiać coraz to nowsze, coraz piękniejsze i coraz dziwniejsze budowle. Magowie-architekci prześcigaliby się w próbach stworzenia najwspanialszego dzieła, ale ilekroć znalazłby się ktoś, kto zdołałby ich prześcignąć, porzucaliby swoje wcześniejsze tworzy i rozpoczynali budowę nowych, jeszcze większych, jeszcze piękniejszych i jeszcze bardziej szalonych. Z biegiem lat miasta stały by się więc cmentarzyskiem zapomnianej sztuki, pozbawionej praktycznych zastosowań. Sztuki niezdatnej do użytku, lecz na wieku zatrzymanej w czasie mocą zaklęć.

  Zapoznałam się i akceptuję regulamin.

  Odpowiedz
   • 23 czerwca 2018 o 19:44

    Hej, wysłałam maila, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Możecie tylko potwierdzić, że dotarł? 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.