Techland ujawnia plan rozwoju dla „Dying Light 2”

Już 4 lutego oczekiwanie na grę Dying Light 2 dobiegnie końca. Dlatego Techland opublikował plany na rozwój nadchodzącej produkcji.

Dying Light 2 to jedna z najważniejszych premier gamingowych w lutym. W kraju nad Wisłą ma ona szczególne znaczenie, ponieważ jest to kontynuacja uznanej gry polskiego studia, Techland.

Gra ukaże się na PC oraz konsolach ósmej i dziewiątej generacji, dlatego w ostatnim czasie zainteresowani gracze mogli się zapoznać między innymi z ostatnim odcinkiem serii zakulisowych materiałów Dying 2 Know zawierających fragmenty rozgrywki. oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi, dostępnymi lokalizacjami, porównaniem trybów graficznych, jakie będą dostępne na konsolach PlayStation i Xbox, oraz liczbą godzin potrzebnych na ukończenie gry.

Jednak 500 godzin potrzebnych na poznanie całej zawartości Dying Light 2 to zaledwie początek, ponieważ Techland opublikował właśnie plan wsparcia, dzięki któremu wiadomo, że gra ma być rozwijana przynajmniej przez pięć lat i już w maju tego roku powinien ukazać się pierwszy fabularny dodatek.

Zdjęcie

ŹródłoTwitter
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu