Pierwszy zwiastun serialu „Łasuch”

Oparty na popularnym komiksie autorstwa Jeffa Lemire’a, Łasuch to postapokaliptyczna opowieść o chłopcu-jelonku, który wyrusza na niezwykłą przygodę. Premiera serialu już 4 czerwca na Netflix.

Już w czerwcu na platformie streamingowej Netflix zadebiutuje najnowsza produkcja  pod tytułem Łasuch (org. Sweet Tooth) – serial oparty na popularnym komiksie DC autorstwa Jeffa Lemire’a. Pierwszy sezon będzie składać się z ośmiu odcinku i opowie historię chłopca-jelonka, który wyruszy w niezwykłą podróż po postapokaliptycznej Ameryce.

Zobaczcie pierwszą zapowiedź serialu:

Reżyserem serialu został Jim Mickle , natomiast procentami wykonawczymi: Robert Downey Jr. wraz z żoną Susan Downey, wspólnie działającymi pod szyldem wytwórni Team Downey. W obsadzie zobaczymy: Christiana Convery, Nonso Anozie’go, Danię Ramirez, Adeel Akhtar oraz Willa Forte. Rolę narratora opowieści wypełniać będzie James Brolin.

Premiera pierwszego sezonu serialu 4 czerwca na Netflix.

Pierwszy zwiastun serialu "Łasuch"
Łasuch

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu