Pierwszy film omawiający „EA SPORTS™ F1® 23”

Electronic Arts Inc. ujawniło dziś pierwszy film omawiający EA SPORTS™ F1® 23, oficjalną grę FIA Formula One World Championship™.

Film, którego narratorem jest prezenterka Sky Sports F1, Natalie Pinkham, skupia się na kluczowych innowacjach, jakie pojawią się w nowej odsłonie serii. Ulepszone prowadzenie i fizyka F1® 23 znajdują się w centrum uwagi, podobnie jak nowa technologia kontrolera Precision Drive™, która zaoferuje lepszą ogólną sterowność pojazdu i całkowicie odnowione doświadczenie zarówno graczom korzystającym z kierownicy jak i pada. W tej części omówiono również nowo dodane funkcje, o które prosiła społeczność, takie jak 35% dystans wyścigu i czerwone flagi.

Marka zagłębia się w dwie zupełnie nowe lokacje wyścigowe, które zadebiutują w momencie premiery — Las Vegas Street Circuit w Nevadzie w USA i Losail International Circuit w Doha w Katarze — i przedstawia szczegóły na temat tego, jak powstały te tory, aby zapewnić jak najwierniejsze odwzorowanie ich w grze.

F1® 23 ukaże się 16 czerwca na PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One i PC poprzez EA App, Epic Games Store i Steam.

W przyszłym tygodniu pojawi się drugi film, w którym przyjrzymy się usprawnieniom w poszczególnych trybach gry, w tym Braking Point 2, F1® World, powrotowi Kariery i My Team i ulepszonemu trybowi wieloosobowemu.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu