Pierwsze zdjęcia i data premiery drugiego sezonu „Locke & Key”

Netflix oficjalnie wyznaczył datę premiery nadchodzącego drugiego sezonu popularnego serialu Locke & Key, opartego na serii komiksów Joe Hilla i Gabriela Rodrigueza o tej samej nazwie.

Serial ma wrócić jeszcze tej jesieni w październiku. Ponadto, ujawniono pierwsze oficjalne zdjęcia z sezonu 2, dając nam pierwsze spojrzenie na powrót rodzeństwa Locke, które w finale Sezonu 1 jest nieświadome faktu, że ich wróg wciąż żyje.

W Locke & Key, rodzeństwo Locke i ich matka, po tym jak ich ojciec zostaje zamordowany w tajemniczych okolicznościach, przeprowadzają się do ich rodzinnego domu, Keyhouse. Szybko odkrywają, że skrywa on magiczne klucze, które mogą być powiązane ze śmiercią ich ojca. Gdy dzieci Locke’a odkrywają klucze i ich unikalne moce, ze snu budzi się tajemniczy demon, który nie cofnie się przed niczym, by ukraść wszystkie artefakty.

W serialu występują Connor Jessup (American Crime) jako Tyler Locke, Emilia Jones (CODA) jako Kinsey Locke, Jackson Robert Scott (It) jako Bode Locke, Darby Stanchfield (Scandal) jako Nina Locke i Aaron Ashmore (filmy z serii X-Men) jako Duncan Locke. W rolach głównych występują również Griffin Gluck jako Gabe, Laysla De Oliveira jako Dodge, Petrice Jones jako Scot i Hallea Jones jako Eden. Natomiast twórcami i producentami wykonawczymi Locke & Key są Carlton Cuse (Bates Motel) i Meredith Averill.

Poniżej zdjęcia udostępnione przez Netflix na ich twitterze:

Pierwsze zdjęcia i data premiery drugiego sezonu „Locke & Key"Pierwsze zdjęcia i data premiery drugiego sezonu „Locke & Key"Pierwsze zdjęcia i data premiery drugiego sezonu „Locke & Key"Pierwsze zdjęcia i data premiery drugiego sezonu „Locke & Key"Pierwsze zdjęcia i data premiery drugiego sezonu „Locke & Key"Pierwsze zdjęcia i data premiery drugiego sezonu „Locke & Key"

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu