„Peaky Blinders” – będzie film. Kiedy początek produkcji?

Wszyscy fani popularnego serialu Peaky Blinders z pewnością ucieszyli się na wieść o filmie, ale i zaczęli zastanawiać, kiedy mogą się go spodziewać.

Wszystko wskazuje na to, że nie tak szybko, jak mogliby sobie tego życzyć miłośnicy obrazu. Jak powiedział twórca serii, Steven Knight, zdjęcia do produkcji ruszą dopiero w 2023 roku. Ponadto Knight zaznaczył, że będzie to koniec drogi dla Peaky Blinders, a przynajmniej w takim kształcie, w jakim znamy serial.

Twórca wspomniał także ponownie, że uniwersum serialu mimo wszystko może się rozrastać i być kontynuowane w innych, powiązanych produkcjach, jednocześnie twierdząc, iż jeśli jakiekolwiek spin-offy kiedyś zaistnieją, on niekoniecznie będzie sprawował nad nimi pieczę i „przekaże pałeczkę”.

Przypomnijmy, że zdjęcia do szóstego, a zarazem ostatniego sezonu Peaky Blinders już się zakończyły. Knight potwierdził, iż montaż serii również jest na ukończeniu. Finałowe epizody powinny zadebiutować wiosną przyszłego roku.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu