To koniec „Peaky Blinders”

Hitowa produkcja BBC Peaky Blinders dobiega końca. Wiemy, kiedy pożegnamy się z postaciami.

Opowiadający historię Tommy’ego Shelby’ego (w tej roli Cillian Murphy) i jego rodziny oraz ich rośnięcia w siłę serial doczeka się jeszcze szóstego sezonu, który zarazem będzie ostatnim. Jest to o tyle zaskakujące, że jeszcze w 2019 roku twórca produkcji, Steven Knight, w wywiadzie dla Entertainment Weekly wspominał, że fani mogą liczyć na siedem serii Peaky Blinders.

Niemniej Knight obiecuje, że historia „będzie kontynuowana, ale już w innej formie”. Co to dokładnie oznacza – nie wiadomo, jednak najprawdopodobniej epizody szóstego sezonu serialu będą ostatnimi, w których widzowie zobaczą swoje ulubione postaci.

„Peaky” powraca z przytupem. (…) Zobaczymy rodzinę w wielkim niebezpieczeństwie, a stawka nigdy nie była tak wysoka. Wierzymy, że będzie to najlepsza seria i jesteśmy pewni, że nasi wspaniali fani ją pokochają. Mimo że serial dobiega końca, historia będzie kontynuowana, ale w innej formie.

– mówił Knight w poniedziałkowym oświadczeniu.

Źródła donoszą, że zespół kreatywny zastanawia się nad stworzeniem spin-offu Peaky Blinders.

W związku z opóźnieniami związanymi z pandemią koronawirusa, szósty sezon serialu pojawi się pod koniec 2021 roku lub na początku 2022 roku.

ŹródłoVariety
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu