„Park Jurajski: Obóz Kredowy” – już jest trailer 2 sezonu!

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu Park Jurajski: Obóz Kredowy. Seria powróci w piątek, 22 stycznia 2021 roku.

Akcja serialu toczy się w tym samym planie czasowym, co hitowy Jurassic World. Opowiada o grupie sześciu nastolatków biorących udział w nowym obozie przygodowym po drugiej stronie Isla Nublar. Gdy dinozaury zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki szybko uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą zacząć ze sobą współpracować. Pozostawieni sami sobie i pozbawieni możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym obozowicze staną się dla siebie przyjaciółmi i rodziną.

W serialu Scott Kreamer i Lane Lueras są zarówno showrunnerami jak i producentami wykonawczymi. Dodatkowo rolę producentów pełnią także: Steven Spielberg, Frank Marshall i Colin Trevorrow. Na pierwszy sezon złożyło się osiem odcinków. Długość drugiego sezonu jeszcze nie jest znana.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Popularne w tym tygodniu