Omar Sy jako Arsene Lupin XXI wieku w produkcji Netflix

Netflix opublikował oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu Lupin, dla którego inspiracją była kultowa postać francuskiego pisarza Maurice’a Leblance’a Arsène Lupin. W postać głównego bohatera wcieli się Omar Sy. 

Retelling francuskiej opowieści o złodzieju Arsène Lupinie. Życie nastolatka Assane Diopa zostało wywrócone do góry nogami, gdy jego ojciec zmarł po tym, jak został oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. 25 lat później Assane zainspirowany „Arsène Lupin, Gentleman Włamywacz” chce wykorzystać tę historię do pomszczenia ojca. Jego zemsta obejmuje napad na muzeum, podczas którego chce ukraść naszyjnik Marii Antoniny przeznaczony na aukcję.

W stworzonym przez George’a Kaya serialu Lupin zobaczymy zdobywcę nagrody Cezara Omara Sy (The Intouchables, Jurassic World) oraz Ludivine Sagnier, Clotilde Hesme, Nicole Garcia, Hervé Pierre, Soufiane Guerrab, Antoine Gouy, Fargass Assandé, Vincent Londez i Shirine Boutella.

Premiera 8 stycznia 2021.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu