Czy Hailee Steinfeld zagra Kate Bishop?

O tym, że Disney ma w planach stworzenie kilku superbohaterskich seriali, wiemy nie od dziś. Prace na niektórych z nich właśnie trwają, na innych dopiero się rozpoczną. Jedną z produkcji, na które czekają widzowie, jest niewątpliwie ta opowiadająca o solowych przygodach Hawkeye’a. No prawie solowych…

Łucznikowi ma bowiem towarzyszyć znana z komiksów Marvela postać – Kate Bishop. O ile wiadomo, że Hawkeye’a zagra Jeremy Renner, tak przez długi czas nie było podane, kto wcieli się w Kate. Najpierw mówiło się o jednej osobie, potem zdementowano plotki, potem znowu wspominało się, że jednak pierwsza wybranka jest tą prawidłową… Teraz już wiadomo, kto zagra Bishop. Rzeczywiście w tę rolę wcieli się Hailee Steinfeld. Poniżej znajdziecie materiał z planu serialu.

Reżyserią produkcji zajmują się Amber Finlayson i Katie Ellwood. Jej premiera została ustalona na jesień 2021. Miejmy nadzieję, że do tego czasu Disney+ zagości i u nas.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu