Valhalla wzywa. „Wikingowie” – zwiastun sezonu 6B

Pierwsza część nowego sezonu o Wikingach zakończyła się wielką bitwą. Wprawdzie tych w produkcji otrzymujemy całkiem sporo, jednak ta była dość znacząca dla dalszych losów niektórych bohaterów. Twórcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, czeka nas kilka nowych epizodów,  których będzie się działo.

Właśnie zadebiutowała zapowiedź finalnych dziesięciu odcinków Wikingów. Wiadomo, że w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii i Irlandii serial zadebiutuje jeszcze w tym roku. Podano nawet datę premiery części 6B – 30 grudnia. Niestety nie wiadomo, kiedy my, w Polsce, będziemy mogli obejrzeć serial. Miejmy nadzieję, że bardzo szybko, bo emocje sięgną zenitu, o czym możecie się przekonać, oglądając trailer.

Scenarzysta Michael Hirst mówi:

Nasza monumentalna saga o Wikingach dobiega końca, ale najpierw będziesz miał okazję obejrzeć niektóre z moich ulubionych odcinków wszechczasów. Przygotuj się na zdumienie i wiele niespodzianek po drodze. A jeśli masz łzy do uronienia, to bądź przygotowany, że je wylejesz.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu