Ogłoszono grę „New Tales from the Borderlands”

Wydawca 2K z przyjemnością ogłasza swoją nową grę New Tales from the Borderlands. Tytuł osadzony w uniwersum Borderlands ukaże się 21 października 2022 roku.

New Tales from the Borderlands to nowa samodzielna, oparta na wyborach, interaktywna przygoda narracyjna osadzona w uniwersum Borderlands. Produkcja będzie dostępna na całym świecie 21 października 2022 roku. Od dzisiaj gracze mogą składać zamówienia w przedsprzedaży na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5 (PS5™), PlayStation®4 (PS4™), Nintendo Switch™ i PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store.

New zanurzy graczy w głębokiej i oryginalnej historii pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji, wzruszających emocji i klasycznego humoru rodem z Borderlands. W wiecznie rozdartej wojną metropolii Promethea zdecydują o losie trzech słabszych, którzy chcą siać spustoszenie w ich interesie, z altruistycznym naukowcem Anu, jej ambitnym, „umiejętnym” bratem Octavio i zawziętym, miotającym żabkami Fran.

Gracze zmierzą się z planetarną inwazją, okrutnym potworem z krypty i kapitalistami o zimnych sercach w tej ekscytującej przejażdżce, w której to, co wydarzy się dalej, zależy od ich decyzji. Każdy duży lub mały wybór może wpłynąć na rozwój historii.

Zwiastun ogłaszający grę:

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu