„Pinokio” – pierwszy zwiastun filmu aktorskiego

W sieci pojawił się pierwszy, oficjalny, pełny zwiastun nadchodzącej aktorskiej adaptacji Pinokio, w której wystąpi Tom Hanks.

Historii kukiełki, która pragnęła stać się prawdziwym chłopcem, nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W najnowszym filmie opowieść skupi się na relacji ojca z synem, konsekwencjach kłamstwa, tworzeniu historii i życiu w fantastycznym świecie.

W ich Pinokio występuje Tom Hanks jako Geppetto, ponownie współpracując z reżyserem Robertem Zemeckisem; wcześniej nakręcili razem filmy takie jak Cast Away, Forrest Gump i The Polar Express. W obsadzie są także Cynthia Erivo jako Błękitna Wróżka i Joseph Gordon-Levitt jako sympatyczny Jiminy Cricket.

Pinokio trafi na Disney+ już 8 września.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu