Oficjalny trailer ostatniego sezonu „Attack on Titan”

Attack on Titan (znane też jako Shingeki no Kyojin oraz, bardziej swojsko, Atak tytanów) to jedna z najgłośniejszych serii anime ostatnich lat. Początkiem przyszłego roku przyjdzie nam poznać zakończenie przygód Erena.

Widz wrzucany jest w brutalny świat, w którym ludzkość kryje się przed tytułowymi tytanami – potężnymi, człekopodobnymi mutantami – za grubymi murami. Dynamicznie opowiedziana historia, wielowymiarowi bohaterowie i zwroty akcji – to zdecydowane atuty Attack on Titan.

Serial na podstawie mangi Hajime Isayamy doczekał się pierwszego sezonu jeszcze w 2013 roku. Na ciąg dalszy przyszło czekać do 2017 roku. W grudniu 2020 roku premierę miał „finalny” sezon, który jednak… okazał się podzielony na dwie części.

Druga, tym razem (prawdopodobnie) ostatnia, część finałowego sezonu Attack on Titan rozpocznie się 9 stycznia 2022 roku. Czekacie?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu