„Julie and The Phantoms” już nie zaśpiewa

Jeden z seriali muzycznych skierowanych głównie do nastoletniej publiki platformy streamingowej Netfilx został odwołany. Fani nie doczekają się drugiego sezonu Julie and the Phantoms co potwierdził na swoim Instagramie producent wykonawczy, Kenny Ortega. 

Netflix oficjalnie anulował drugi sezon po ponad roku od debiutu tej dziewięcioodcinkowej musical dramy. W swym poście informującym o tym Ortega podziękował fanom produkcji zwanym Fantomami za wsparcie i niesłabnąca sympatię do bohaterów i ich historii.

Serial skupia się na postaci Julie, nastolatki, która utraciła swoja miłość do muzyki po tym, jak zginęła jej matka. Jednak to się zmienia, gdy w starym studiu nagrań jej mamy pojawia się trójka duchów, młodych muzyków z roku 1995. Powoli odzyskuje pasję do tworzenia. Zainspirowana ponownie zaczyna pisać i śpiewać, a nawet zakłada z duchami zespół Julie and The Phantoms.

„Julie and The Phantoms" już nie zaśpiewa

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

1 komentarz

  1. Nie węże w to co czytam szkoda że nie ma drugie sezonu jestem sama ciekawe co dalej będzie może to zabrzmi śmiesznie ale mam 38 lat o z córką oglądałam ten serial tak mnie w ciągną że do czekać się nie mogła drugiego sezonu A tak nawet niechce co myśleć jak czytają inni to fani tego filmu mogliście zrobić inne zakończenie A nie jak nie którzy czekają jak debile na drogi sezon którego nie będzie

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu