„Julie and The Phantoms” już nie zaśpiewa

Jeden z seriali muzycznych skierowanych głównie do nastoletniej publiki platformy streamingowej Netfilx został odwołany. Fani nie doczekają się drugiego sezonu Julie and the Phantoms co potwierdził na swoim Instagramie producent wykonawczy, Kenny Ortega. 

Netflix oficjalnie anulował drugi sezon po ponad roku od debiutu tej dziewięcioodcinkowej musical dramy. W swym poście informującym o tym Ortega podziękował fanom produkcji zwanym Fantomami za wsparcie i niesłabnąca sympatię do bohaterów i ich historii.

Serial skupia się na postaci Julie, nastolatki, która utraciła swoja miłość do muzyki po tym, jak zginęła jej matka. Jednak to się zmienia, gdy w starym studiu nagrań jej mamy pojawia się trójka duchów, młodych muzyków z roku 1995. Powoli odzyskuje pasję do tworzenia. Zainspirowana ponownie zaczyna pisać i śpiewać, a nawet zakłada z duchami zespół Julie and The Phantoms.

Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu