Ruszyła przedsprzedaż książki „Ocaleni z Potopu. Bambusowe Królestwo”

Właśnie ruszyła przedsprzedaż książki Erin Hunter Ocaleni z Potopu. Bambusowe Królestwo. Podano również dokładną datę premiery pozycji. Książka ukaże się 7 kwietnia.

Popbookownik objął pozycję swoim patronatem.

Ocaleni z Potopu. Bambusowe KrólestwoJedno królestwo. Trzy światy.

W Bambusowym Królestwie beztroskie i pełne obfitości życie pand nagle rozsypuje na drobne kawałki, gdy krainę nawiedza straszna powódź. Kataklizm zabiera wszystko, a do świata, jaki znają, nie ma już powrotu. Jednak dla młodych pand potop nie oznacza końca, a stanowi zapowiedź nowego początku. Początku walki o najwyższą stawkę – zbudowanie własnej przestrzeni do życia i wypełnienie niezwykle ważnego proroctwa. Po drodze napotykają liczne niebezpieczeństwa, zmierzą się z wrogimi zwierzętami i mnóstwem innych trudności. Czy młode pandy zdołają pokierować swoim losem tak, by wkrótce się odnaleźć i stawić czoło przeznaczeniu zapisanemu na długo przed ich narodzinami? Miłośnicy książek Erin Hunter będą zachwyceni nową serią o bohaterskich pandach, ponieważ znajdą w niej wszystko (i dużo więcej), za co uwielbiają jej twórczość.

Książkę w przedsprzedaży kupicie TUTAJ.

Ocaleni z Potopu. Bambusowe Królestwo

Tytuł oryginalny: Bamboo Kingdom. Creatures of the Flood

Tłumacz: Marta Ziegler

Strony: ok. 260

Format: 140x205mm

Wydanie: 1 Oprawa: miękka


Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu