Nowy trailer „Resident Evil Village”

Spragnieni horrorowych wrażeń fani doczekali się nowego trailera Resident Evil Village – najnowszej produkcji studia Capcom.

Już 1 maja na wszystkich platformach pojawi się limitowane demo. Obecnie posiadacze PlayStation już mają do niego dostęp w ramach świętowania dwudziestopięciolecia serii.

Najnowszy zwiastun zabiera fanów głębiej do enigmatycznego lokalu, rzucając nieco światła na różnorodne środowiska i wrogów, na jakich się natkną. Wideo sugeruje obecność podziemnej fabryki, prawdopodobnie produkującej humanoidalne stworzenia, jak i akwenu ledwo utrzymującego coś, co zdaje się być ogromnym wodnym potworem.

Resident Evil Village zadebiutuje 7 maja na PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S i One oraz na Steamie. Użytkownicy poprzedniej generacji konsol będą mogli dokonać upgrade’u za darmo, a także otrzymają dostęp do multiplayera Resident Evil Re: Verse.

Można już składać preordery, w tym na edycję Deluxe, zawierającą podstawową grę i cyfrowy dodatek Trauma Pack.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu