Zobaczcie pierwsze 7 minut filmu „Mortal Kombat”!

Warner Bros. Pictures i New Line Cinema opublikowali pierwsze siedem minut oczekiwanego filmu Mortal Kombat!

Wideo przedstawia Scorpiona (Hiroyuki Sanada) i Sub-Zero (Joe Taslim) w scenerii średniowiecznej Japonii, nawiązując do oldschoolowych filmów Akiry Kurosawy.

Produkcja opiera się na słynnej grze o tym samym tytule, a jej fabuła skupi się na zawodniku MMA – Cole’u Youngu, przyzwyczajonym do otrzymywania ciosów za pieniądze. Bohater jest jednak nieświadomy swojego dziedzictwa oraz… powodu wysłania przez cesarza Shang Tsunga swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, by zabił Cole’a.

Obawiając się o bezpieczeństwo rodziny, protagonista wyrusza na poszukiwania Sonyi Blade. Wkrótce dociera do świątyni Raidena, gdzie później trenuje z doświadczonymi wojownikami, takimi jak Liu Kang, Kung Lao czy Kano, przygotowując się jednocześnie do bitwy z największymi czempionami przeciwko wrogom. Stawką jest cały wszechświat.

Mortal Kombat zadebiutuje na HBO Max już w ten piątek – 23 kwietnia.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu