Nowy tom z bestsellerowej serii „Droga Szamana” – szykuj się na kolejne przygody Machana!

Wiadomość ta ucieszy wszystkich czytelników porywającego cyklu Droga Szamana, fantastycznonaukowej serii reprezentującej gatunek LitRPG. Szachy Karmadonta, piąty tom serii Wasilija Machanienki, właśnie trafia do księgarń.

Nowy tom z bestsellerowej serii „Droga Szamana” – szykuj się na kolejne przygody Machana!Powieść Droga Szamana. Etap 5: Szachy Karmadonta, której premiera odbyła się 19 maja, opowiada o nowych, fascynujących przygodach Dmitrija Machana, który do wirtualnego świata Barliony trafił za karę. Jego rzeczywistością stały się walki, tajemnice i niezwykłe przeżycia żądnych wygranej graczy. Od pierwszego tomu nasz bohater rozwija swoje umiejętności i uczy się radzić sobie w nieznanym mu podstępnym świecie – i dziś ma już swój klan oraz zamek. I plany na przyszłość.

Jak zwykle, nie wszystko jednak da się zaplanować i przewidzieć. Nowy tom przygód Machana to nowe perypetie, niespodziewane zmagania i zupełnie niesamowite zadania. Uchylmy rąbka tajemnicy: Szaman będzie gotowy na przyjęcie ucznia oraz stanie przed szansą zdobycia dla klanu… statku. Jeżeli nie możesz się doczekać, co ciekawego czeka bohatera, sięgnij po Szachy Karmadonta. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Insignis.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu