„Night Teeth” – zwiastun produkcji Netflixa

Wrzesień chyli się ku końcowi. Kolejny miesiąc sprzyja bardziej czytaniu, oglądaniu czy graniu w produkcje z potworami w tle. Zbliża się bowiem Halloween i rośnie apetyt na straszniejsze, nadprzyrodzone historie. Netflix ma dla nas nowy film, który doskonale wpisuje się w ten klimat. Chodzi o produkcję Night Teeth.

Można już zobaczyć zapowiedź obrazu, który będzie miał swoją premierę na platformie 20 października. Za reżyserię tytułu odpowiada Adam Randall, scenariusz napisał Brent Dillon. W filmie występują: Jorge Lendeborg Jr., Debby Ryan, Lucy Fry, Raúl Castillo, Alexander Ludwig, Bryan Batt, Marlene Forte, Alfie Allen, Sydney Sweeney, Megan Fox.

Benny chce zarobić trochę dodatkowej kasy. Wiadomo, życie studenta wymaga ciągłych wydatków. Bohater ma więc zamiar zatrudnić się na jedną noc jako szofer. Jego zadanie nie jest trudne – ma wozić przez całą noc po Los Angeles dwie dziewczyny, które mają zamiar poimprezować. Co może pójść nie tak? Wiele rzeczy. Zwłaszcza że pasażerki nie są zwyczajnymi dziewczynami.

Zapraszamy na platformę TUTAJ.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu