„SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake” otrzyma polską wersję

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake – najnowsza gra o przygodach popularnej żółtej gąbki otrzyma pełną polską lokalizację. 

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake to zmierzająca na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC najnowsza gra o przygodach słynnej gąbki, której premiera została wyznaczona na rok 2022.

Produkcja została zapowiedziana podczas wydarzenia firmy THQ Nordic świętującej 10-lecie powstania i aktualnie ujawniono zarys całej fabuły.

Spełniające życzenia Syrenie Łzy w rękach SpongeBoba i Patryka… Co mogłoby pójść nie tak? Jasne, sama struktura wszechświata może się rozlecieć, otwierając portale do Światów Życzeń pełnych rycerzy, kowbojów, piratów i prehistorycznych ślimaków. To jednak nic, z czym nasza ulubiona gąbka by sobie nie poradziła, dysponując odpowiednim kosmicznym kostiumem! Każdy tańczy w rytm Cosmic Shake!

Z kolei dzisiaj ujawniono, że SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, otrzyma pełną polską lokalizację. W grze będzie możliwość wyboru wersji językowej, w tym polskiego dubbingu oraz napisów.

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu