Patryk Rozgwiazda doczeka się swojej serii

Nickelodion pracuje nad spin-offem swojej cieszącej się popularnością od ponad dwudziestu lat kreskówki SpongeBob Kanciastoporty. Tym razem głównym bohaterem ma być znany z oryginału najlepszy przyjaciel SpongeBoba Patryk Rozgwiazda. 

SpongeBob SquarePants pozostaje drugą najdłużej działającą i najpopularniejszą serią Nickelodeon. A po 21 latach wspomniana sieć ma zamiar rozszerzyć podwodne uniwersum o odrębną historię jednej z ważniejszych postaci w serialu. Prace nad serią spin-off, której głównym bohaterem jest różowa rozgwiazda Patryk już się rozpoczęły.

Źródła podają, że Patrick Star Show będzie stylizowany na The Larry Sanders Show i Comedy Bang! Bang! Patryk Rozgwiazda będzie więc gospodarzem własnego nocnego talk-show, w którym, pojawią się także pozostali członkowie rodziny Star. Nie zabraknie też występów znanych już postaci z serialu. Seria składająca się z 13 odcinków przedstawi nam również nowe postacie. Wielu z nich głosu użyczy Bill Fagerbakke.

Koncepcja spin-offu SpongeBob SquarePants została po raz pierwszy ogłoszona na początku 2019 roku, kiedy prezes Nickelodeon Brian Robbins ujawnił, że sieć bada możliwe projekty spin-off tej popularnej serii.

Oryginalna seria miała swą premierę w 1999 roku. Stworzona przez nieżyjącego już Stephena Hillenburga, SpongeBob SquarePants koncentruje się na morskich przygodach tytułowego bohatera i jego przyjaciół w podwodnym miasteczku Bikini Bottom. Serial  jest jedną z najpopularniejszych telewizyjnych serii animowanych dla dzieci, stał się również potęgą finansową, generując 13 miliardów dolarów przychodów od 2017 roku.

Nickelodeon rozszerzył serię z małych ekranów na duże w 2004 roku produkując pierwszy pełnometrażowy film kinowy The SpongeBob SquarePants Movie, który zebrał ponad 140 milionów dolarów na całym świecie oraz otrzymał zarówno pozytywne recenzje od krytyków  jak i uznanie widzów. Produkcja ta i ciągłe sukcesy serii doprowadziły do powstania drugiego filmu, The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water, który okazał się kolejnym hitem, zarabiając ponad 325 milionów dolarów i ponownie zdobywając pozytywne recenzje krytyków.

Nic więc dziwnego, iż producenci chcą dalej tworzyć kolejne projekty związane z podwodnym światem SpongeBoba i jego przyjaciół.

Patryk Rozgwiazda doczeka się swojej serii

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu