„Forza Horizon 5” i „Halo Infinite” – szlagiery Xbox po polsku

Forza Horizon 5 i Halo Infinite, czyli dwie najważniejsze produkcje przeznaczone na konsole z rodziny Xbox zostaną spolszczone. 

Xbox w ostatnim czasie rozpieszcza graczy i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Tym razem wyróżnieni przez firmę zostali fani z Polski, gdyż ujawniono, że dwie flagowe produkcje od Xbox Game Studios, zapowiadane na koniec bieżącego roku, będą dostępne w polskiej wersji językowej. Mowa oczywiście o Forzie Horizon 5 i Halo InfiniteOba tytuły otrzyma spolszczenie w wersji kinowejrównież menu każdej z gier będzie przygotowane w języku nadwiślańskim.

Forza Horizon 5 to najnowsza odsłona serii arcade’owych wyścigów, które tym razem będą odbywać się w Meksyku. Do dyspozycji użytkowników będą m.in. zbocze wulkanu, burza piaskowa, dżunglaa na finał festiwal Horizon. Wśród przeszło 420 pojazdów znajdą się sztandarowe wozy, jak: Mercedes AMG-One oraz Ford Bronco Badlands 2021. Teraz do tego zestawu dołącza w pełni polskie menu i napisy w samej rozgrywce. Gra trafi na Xbox Series X|S, Xbox One, PC-ty oraz do biblioteki Xbox Game Pass już 9 listopada.

Także fani Johna-117 i spółki będą mogli stanąć do pojedynku ze Strażnikami i Cortaną korzystając z polskich napisów i interfejsu użytkownika w szóstej odsłonie serii Halo, zatytułowanej Halo Infinite. Ta przygotowana przez 343 Industries gra swoją premierę będzie miała już 8 grudnia. Oprócz wielu misji Master Chiefa na graczy czekał będzie tryb mutliplayer, dostępny w dwóch wariantach. Warto dodać, że każdy z nich będzie miał charakter free-to-play.

Pierwszy z modułów to Arena, gdzie 4-osobowe drużyny będą mogły zmierzyć się w zrównoważonej rozgrywce w stylu arena shooter. Natomiast drugi to Big Team Battle, w którym udział może wziąć łącznie 24 graczy. Ich pojedynek odbywa się na przyjaznym dla pojazdów, otwartym terenie. Co więcej, w trakcie dynamicznej rozgrywki z nieba spadają nowe bronie oraz pojawiają się taktyczne update’y przekierowujące rozgrywkę na inne tory.

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu