„Narco-Saints” – zwiastun nowego koreańskiego kryminału Netflixa

Kolejna koreańska produkcja zmierza na Netflixa. Streamingowy gigant opublikował zwiastun Narco-Saints, ze znanym między innymi ze Squid Game aktorem w jednej w ról.

Fabułę serialu oparto na prawdziwej historii. Opowieść skupia się na zwyczajnym przedsiębiorcy, który dołącza do sekretnej rządowej misji mającej na celu ujęcie koreańskiego barona narkotykowego, działającego w Ameryce Południowej.

W obsadzie są Ha Jung-woo, Hwang Jung-min, Park Hae-soo, Jo Woo-jun, Yoo Yeon-seok i Chang Chen. Co ciekawe, Park Hae-soo, którego możemy kojarzyć ze wspomnianego Squid Game, został nominowany do nagrody Emmy w kategorii Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym.

Narco-Saints zadebiutuje na Netflixie już w piątek – 9 września.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu