Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Tenet”!

12 sierpnia br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Tenet” w reżyserii Christophera Nolana. Już dziś kup bilet i zobacz jedną z najdroższych produkcji w historii kina. Film „Tenet” wejdzie na ekrany 26 sierpnia br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Tenet to najnowszy projekt Christophera Nolana. Jego wcześniejsze produkcje jak Incepcja, Mroczny Rycerz czy Interstellar odniosły sukces na całym świecie i sprawiły, że stał się on popularnym i cenionym za oryginalne podejście do narracji reżyserem.

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Tenet”!

Tym razem Nolan przygotował dla widzów widowiskowy film akcji, w którym zderzy się szpiegowski klimat z koncepcją podróży w czasie. Wszystko owiewa mgiełka tajemnicy. Na wielkim ekranie kinomani zobaczą w rolach głównych między innymi Roberta Pattinsona, Elizabeth Debicki, Aarona Taylora-Johnsona, Kennetha Branagha i Clemence Poesy.

Multikino właśnie uruchomiło przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 26 sierpnia – 3 września br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu Tenet są wyłączone z rezerwacji.

Źródłonota prasowa
GrafikaMultikino
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu