„Wojna z dziadkiem” – już jest oficjalny zwiastun!

101 Studios i Brookdale Studios wydały oficjalny zwiastun komedii familijnej: Wojna z dziadkiem, w której swoje aktorskie siły łączą Robert De Niro i Oakes Fegley. 

Film ten oparty jest na książce Roberta Kimmela Smitha. Produkcja opowiada historię szóstoklasisty Petera (Fegley), który zostaje zmuszonym do oddania swojego pokoju wprowadzającemu się do domu dziadkowi. Nie chcąc na to pozwolić chłopiec wymyśla serię coraz bardziej wyszukanych psikusów, aby wypędzić intruza, ale dziadek Ed (de Niro) nie zamierza odpuścić i odwdzięcza się wnukowi własnymi kawałami. W ten sposób dochodzi do otwartej wojny.

Oprócz głównych bohaterów w obsadzie zobaczymy także: Umę Thurman, Jane Seymour, Christophera Walkena i Cheech Marin. Komiedię wyreżyserował Tim Hill na podstawie scenariusza Toma J. Astle’a i Matta Embera. Film trafi do kin 9 października 2020 roku.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu