„Monsters at Work” Zwiastun nowej animacji Pixara na Disney+

Film Potwory i Spółka powstał w 2001. Doczekał się już kinowego prequela w postaci Uniwersytetu Potwornego, który zadebiutował w 2013. Mija 20 lat od premiery pierwszego filmu i 8 od jego następcy a Pixar właśnie zaprezentował zwiastun kolejnego członka potwornej rodziny.

Monsters at Work będzie serialem z akcją osadzoną w momencie zakończenia się wydarzeń pierwszego filmu. Mimo że będziemy mogli zobaczyć znajome, z poprzednich odsłon, postacie takie jak Sulley i Mike  to jednak głównym bohaterem będzie Tylor Tuskmon. Kształcił się on na straszaka, jednak po tym, kiedy w końcu jest gotowy do pracy, jego usługi nie są już dłużej potrzebne, musi nauczyć się rozśmieszać dzieci a w międzyczasie zostaje skierowany do brygady mechaników (Monsters Inc. Facilities Team – MIFT) którzy zapewniają prawidłowe funkcjonowanie potężnego kompleksu i mimo, że nie pełnią afiszowej roli to ich działanie jest niezbędne. Wprowadzenie można zobaczyć na zwiastunie, serial zadebiutuje 6 lipca ekskluzywnie na platformie Disney+.

GrafikaIGN Polska
Dawid Szczęsny
Dawid Szczęsny
Jedyne, co wie to to, że nic nie wie, a im więcej wie o czymkolwiek, tym bardziej utwierdza się w fakcie, że nie wie nic o niczym. Humanista, przynajmniej według dobranych rozszerzeń. Mól książkowy i gracz komputerowy, miłośnik kultury i popkultury. Okazjonalny muzyk i poeta.

Popularne w tym tygodniu