„Oddworld: Soulstorm” w niższej cenie. Sony zaprasza na zakupy do PlayStation Store

Jak co tydzień, Sony Interactive Entertainment Polska przedstawia najlepsze okazje i oferty w PlayStation Store. Wśród nich pierwsza zniżka na Oddworld: Soulstorm.

PlayStation Store, to nie tylko miejsce, w którym wszyscy gracze mogą szybko, łatwo i bezpiecznie kupić subskrypcję PlayStation Plus i swoje ulubione tytuły czy dodatki do nich, ale również ogrom cyklicznie zmieniających się promocji.

W tym tygodniu wśród wyróżnionych okazji i ofert PlayStation Store znajdują się: FIFA 21 (79 PLN zamiast 299 PLN), UFC 4: Edycja Deluxe (174,95 PLN zamiast 349,90 PLN) czy Star Wars Battlefront II (26,10 PLN zamiast 87 PLN). Z kolei dla miłośników niszowych produkcji przygotowano zniżki na: Friday The 13th: The Game (15,25 PLN zamiast 61 PLN) czy Untitled Goose Game (50,40 PLN zamiast 84 PLN).

Warto zauważyć, że swoją pierwszą promocję otrzymał Oddworld: Soulstorm (167,20 PLN zamiast 209 PLN), który swoją premierę miał raptem dwa miesiące temu (6 kwietnia) i przez miesiąc był dostępny w ofercie abonamentowej PlayStation Plus dla użytkowników PlayStation 4 i PlayStation 5, a wkrótce otrzyma własną edycję pudełkową. 

 

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu