Misha Collins wybrany do roli Harveya Denta w serialu „Gotham Knights”!

Castiel powraca! Lecz nie w takiej roli, jakiej byśmy się spodziewali.

Misha Collins ogłosił na Twitterze, że podpisał kontrakt na swój kolejny projekt z The CW w postaci nadchodzącego pilota Gotham Knights. 47-letni aktor ma wcielić się w rolę popularnego złoczyńcy z DC, Harveya Denta, który jest lepiej znany jako Dwie Twarze.

To pierwszy duży projekt telewizyjny aktora od prawie dwóch lat od zakończenia jego 12-letniej kariery anioła w przebojowym mrocznym dramacie fantasy Supernatural.

Harvey Dent był wcześniej przedstawiany przez różnych aktorów na przestrzeni lat, w tym Billy’ego Dee Williamsa w Batmanie z 1989 roku, Tommy Lee Jonesa w Batman Forever z 1995 roku i Aarona Eckharta w trylogii Mroczny Rycerz Christophera Nolana.

Gotham Knights opiera się na postaciach stworzonych dla DC przez Boba Kane’a i Billa Fingera. Nie jest to spinoff Batwoman, ani nie jest powiązany z nadchodzącą grą wideo o tym samym tytule.

Fabuła rozpoczyna się po zamordowaniu Bruce’a Wayne’a, jego zbuntowany adoptowany syn zawiera nieprawdopodobny sojusz z dziećmi wrogów Batmana, gdy wszystkie są wrabiane w zabicie Mrocznego Rycerza.

Jako najbardziej poszukiwani przestępcy w mieście, ta zbuntowana banda odmieńców musi walczyć, by się oczyścić. Co z tego wyjdzie?

Miasto bez bohatera, który by je chronił, staje się jeszcze bardziej niebezpieczne, niż kiedykolwiek było. Jednak nadzieja pochodzi z najbardziej nieoczekiwanych miejsc, ponieważ ta drużyna niedopasowanych uciekinierów stanie się kolejną generacją zbawicieli znanych jako tytułowi Rycerze Gotham.

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu