Misha Collins wybrany do roli Harveya Denta w serialu „Gotham Knights”!

Castiel powraca! Lecz nie w takiej roli, jakiej byśmy się spodziewali.

Misha Collins ogłosił na Twitterze, że podpisał kontrakt na swój kolejny projekt z The CW w postaci nadchodzącego pilota Gotham Knights. 47-letni aktor ma wcielić się w rolę popularnego złoczyńcy z DC, Harveya Denta, który jest lepiej znany jako Dwie Twarze.

To pierwszy duży projekt telewizyjny aktora od prawie dwóch lat od zakończenia jego 12-letniej kariery anioła w przebojowym mrocznym dramacie fantasy Supernatural.

Harvey Dent był wcześniej przedstawiany przez różnych aktorów na przestrzeni lat, w tym Billy’ego Dee Williamsa w Batmanie z 1989 roku, Tommy Lee Jonesa w Batman Forever z 1995 roku i Aarona Eckharta w trylogii Mroczny Rycerz Christophera Nolana.

Gotham Knights opiera się na postaciach stworzonych dla DC przez Boba Kane’a i Billa Fingera. Nie jest to spinoff Batwoman, ani nie jest powiązany z nadchodzącą grą wideo o tym samym tytule.

Fabuła rozpoczyna się po zamordowaniu Bruce’a Wayne’a, jego zbuntowany adoptowany syn zawiera nieprawdopodobny sojusz z dziećmi wrogów Batmana, gdy wszystkie są wrabiane w zabicie Mrocznego Rycerza.

Jako najbardziej poszukiwani przestępcy w mieście, ta zbuntowana banda odmieńców musi walczyć, by się oczyścić. Co z tego wyjdzie?

Miasto bez bohatera, który by je chronił, staje się jeszcze bardziej niebezpieczne, niż kiedykolwiek było. Jednak nadzieja pochodzi z najbardziej nieoczekiwanych miejsc, ponieważ ta drużyna niedopasowanych uciekinierów stanie się kolejną generacją zbawicieli znanych jako tytułowi Rycerze Gotham.

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu