Polska premiera serialu „Chucky” w kwietniu

Już w kwietniu kanał SCI FI zaprosi widzów na serial o kultowej laleczce Chukcky, która od ponad trzech dekad gości w koszmarach niejednego fana historii z dreszczykiem.

Po kilku filmowych sequelach poświęconych Chucky’iemu Brad Dourif powraca jako głos upiornej zabawki. Tym razem w kontynuującym opowieść o jej losach i przerażającej działalności serialu. Nastoletni Jake wypatruje lalkę na wyprzedaży garażowej i kupuje ją z zamiarem wykorzystania w projekcie plastycznym. Chłopak nie podejrzewa, w jaką kabałę się wpakował i do czego zdolny jest jego nowy nabytek. Niebawem małym amerykańskim miasteczkiem wstrząsa seria przerażających morderstw. Jednocześnie w retrospekcjach widzowie poznają historię seryjnego zabójcy Charlesa Lee Raya, bez którego Chucky byłby zwykłą, nieszkodliwą zabawką.

W serialu zobaczymy Zackary’ego Arthura (Piąta fala, Transrodzic, Mama i tata) w roli Jake’a Webbera; Bjorgvina Arnarsona (Egzorcyzmy dnia siódmego) w roli Devona Evansa, Teo Brionesa (Wind River. Na przeklętej ziemi, Lonely Boy) grającego Juniora Wheelera, kuzyna Jake’a, i Alyvię Alyn Lind (Rodzinne rewolucje, I że ci nie odpuszczę) w roli Lexy Cross, dziewczyny Juniora. W obsadzie znaleźli się również Jennifer Tilly (Narzeczona laleczki Chucky, Kłamca, kłamca, Brudne pieniądze), Devon Sawa (Oszukać przeznaczenie, Gdzieś pomiędzy, Egzorcyzmy Molly Hartley) Fiona Dourif (Czysta krew, Kult laleczki Chucky).

Głosem najstraszniejszej lalki w historii kinematografii przemówi po raz ósmy Brad Dourif. Showrunnerem, scenarzystą i producentem wykonawczym serialowego slashera jest Don Mancini, twórca postaci Chucky’iego, który odpowiada również za reżyserię pierwszego odcinka. Innymi producentami wykonawczymi są David Kirschner, Nick Antosca, Harley Peyton i Alex Hedlund.

Polska premiera serialu Chucky już w środę 6 kwietnia o 22:00 na kanale SCI FI.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu