Spin off „Gotham PD” zamienia się w serię „Arkham”!

Prawie dwa lata po tym, jak HBO Max potwierdził rozwój serii Gotham PD, producent wykonawczy Matt Reeves w końcu ujawnił kilka nowych informacji na temat aktualnych postępów w spin-offie Batmana. Przemawiając w podcaście The Cyber ​​Nerds, Reeves potwierdził, że policyjny projekt proceduralny „przekształcił się” w inny dramat i zamiast tego skupi się wokół „świata Arkham”. Udał się również do drażnienia horroru z przebudowanego spin-offu.

„W sprawie GCDP ta historia ewoluowała” – ujawnił Reeves. „Właściwie teraz [przenieśliśmy się] bardziej w sferę tego, co wydarzyłoby się w świecie Arkham, jak to wynika z naszego filmu i niektórych postaci… to jest jak horror lub nawiedzony dom, którym jest Arkham ”.

Kontynuował: „Pomysł, znowu sposób, w jaki Gotham jest postacią w filmie, naprawdę chcę, aby Arkham istniał jako postać. Wchodzisz w to środowisko i spotykasz te postacie w sposób, który wydaje się naprawdę świeży. I tak w naszej pracy nad Gotham ta historia zaczęła ewoluować i zaczęło się wydawać: „Czekaj, naprawdę powinniśmy się do tego przychylić”.

Seria Gotham PD miała opierać się na badaniu anatomii korupcji w Gotham City i skupiałaby się wokół punktu widzenia skorumpowanego gliniarza podczas pierwszego roku Batmana.

Producentem wykonawczym spinoffu Arkham jest Reeves pod jego sztandarem 6th & Idaho w ramach ogólnej umowy z Warner Bros. Television Group, w ramach której będzie pomagał rozwijać i produkować różne seriale na wielu platformach WarnerMedia, w tym nowy serwis streamingowy HBO Max.

Nadchodzący projekt nie jest jedynym spin-offem Batmana, nad którym obecnie pracuje Reeves, ponieważ pracuje on również nad serią Penguin, którą poprowadzi Colin Farrell, gdy ponownie wcieli się w rolę Oswalda Cobblepota z filmu DC Roberta Pattinsona.

ŹródłoComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu