Kolejny spin-off „The Walking Dead” zadebiutuje w 2023 roku

The Walking Dead – trwająca ponad dekadę przygoda grupy Amerykanów próbujących przeżyć w trakcie apokalipsy zombie, niejako legenda gatunku – doczekała się już kilku spin-offów. W przyszłym roku pojawi się kolejny tytuł rozbudowujący to uniwersum.

The Walking Dead: Isle of the Dead opowie historię jednego z najbardziej lubianych bohaterów, Negana (w tej roli Jeffrey Dean Morgan), do którego dołączy Maggie (Lauren Cohan). Twórcy wyślą tę dwójkę do Nowego Jorku, na Manhattan – miasta odciętego od reszty świata przez wiele lat. Jak można się spodziewać, na swojej drodze spotkają wiele zombie, choć na pewno natkną się także na grupę ocaleńców.

Jak mówi Jeffrey Dean Morgan:

Cieszę się, że podróż Negana i Maggie trwa. Wcielanie się w rolę Negana było niesamowitą przygodą, więc jestem podekscytowany na myśl o jej kontynuacji u boku Lauren. Zombie w miejskim otoczeniu wyglądają cool, ale ich obecność na Piątej Alei, Empire State Building, pod Statuą Wolności? W najwspanialszym mieście świata?? Tło dla wydarzeń jest niesamowite, a historia przygotowana przez Eli Jorne’a – nawet lepsza. Szykujcie się, Isle of the Dead na nowo zdefiniuje uniwersum The Walking Dead.

Poniżej prezentujemy pierwszy plakat promujący nową produkcję. Będziecie oglądać?

Kolejny spin-off "The Walking Dead" zadebiutuje w 2023 roku

ŹródłoCinema Blend
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu