„Przekręt 2” – kontynuacja serialu inspirowanego kultowym filmem Guya Ritchiego

Kontynuacja serialu inspirowanego kultowym filmem Guya Ritchiego jeszcze w tym miesiącu na AMC.

Przekręt to komediodramat kryminalny zainspirowany kultowym filmem Guya Ritchiego o tym samym tytule. Opowiada historię grupy przyjaciół, którzy decydują się wziąć udział w napadzie zmieniającym ich życie o 180 stopni.

W 2. sezonie gang Hillów wyjeżdża do słonecznej Hiszpanii, jednak to, co miało być zasłużonymi wakacjami, szybko przeradza się w kolejną emocjonującą walkę o uratowanie majątku i życia. Niebawem po osiedleniu się w nadmorskim miasteczku San Toledo, grupa wpada na trop lokalnego bossa i tym samym zostaje zmuszona do współpracy z nim. Samo przetrwanie będzie wymagało od naszych bohaterów nie lada umiejętności i odwagi, ale przechytrzenie wrogów i przejęcie miasta na własność? Tylko Hillowie są na tyle sprytni i szaleni, by tego dokonać!

Rupert Grint, znany szerokiej publiczności jako Ron Weasley z serii filmów o przygodach Harry’ego Pottera, powraca w 2. sezonie serialu Przekręt jako niezwykle elegancki Charlie Cavendish-Scott. Na ekranie towarzyszą mu Luke Pasqualino jako Albert Hill, Lucien Laviscount w roli Billy’ego Ayresa, Dougray Scott wcielający się w postać Vica Hilla, Phoebe Dynevor jako Lotti Mott i Juliet Aubrey grająca Lily Hill.

W 2. sezonie zobaczymy także hiszpańskich aktorów, między innymi Úrsulę Corberó (Dom z papieru), Hovika Keuchkeriana (Assassin’s Creed, Nocny recepcjonista) i Tristana Ulloę (Kokainowe wybrzeże).

Na premierę serialu Przekręt 2 zapraszamy już w czwartek 11 stycznia o 22:00 na kanale AMC.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu