Zapowiedzi programowe AMC luty 2024

Co pojawi się w lutym na AMC? Sprawdźcie poniżej!

CREEPSHOW
Sezon 4.
PREMIERA

Kontynuacja w poniedziałki o 22:00
Finał sezonu 12 lutego

CREEPSHOW to serialowa antologia oparta na klasycznej komedii grozy z 1982 roku, która dostarczy zarówno dreszczyku emocji, jak i świetnej zabawy. Słynny komiks zostaje ożywiony poprzez 12 krótkich historii. Jest w nich wszystko, co straszne i przerażające – od morderstw do zjawisk niewytłumaczalnych i nadprzyrodzonych. Nawiedzone domki dla lalek, wilkołaki, mordercze gobliny, nikczemne dzieciaki w halloweenowych przebraniach, zmarli oraz przypadki medycznych cudów. Nigdy nie wiadomo, co się czai na kolejnej stronie…

PREACHER
Sezon 2.
POWTÓRKA

Od poniedziałku 19 lutego o 22:00

Kiedy Jesse Custer, małomiasteczkowy kaznodzieja z kryminalną przeszłością, uświadamia sobie, że Bóg opuścił Niebo, postanawia go odnaleźć. W podróży towarzyszy mu Tulip, jego prawdziwa miłość o niestabilnej naturze, oraz najlepszy przyjaciel Cassidy, 119-letni irlandzki wampir. Trafiają do Nowego Orleanu, gdzie muszą unikać lokalnych gangsterów i niebezpiecznych tajnych agentów w białych garniturach. Nie mogą też dać się złapać Świętemu od Morderców, niepowstrzymanemu i zabójczemu kowbojowi z Piekła. Preacher to absurdalnie zakręcona, pełna akcji i dreszczyku jazda bez trzymanki. Serial oparty jest na kultowej serii komiksów o tym samym tytule.

PRZEKRĘT
Sezon 2.
PREMIERA

Od czwartku 11 stycznia o 22:00

W 2. sezonie gang Hillów wyjeżdża do słonecznej Hiszpanii, jednak to, co miało być zasłużonymi wakacjami, szybko przeradza się w kolejną emocjonującą walkę o uratowanie majątku i życia. Niebawem po osiedleniu się w nadmorskim miasteczku San Toledo, grupa wpada na trop lokalnego bossa i tym samym zostaje zmuszona do współpracy z nim. Samo przetrwanie będzie wymagało od naszych bohaterów nie lada umiejętności i odwagi, ale przechytrzenie wrogów i przejęcie miasta na własność? Tylko Hillowie są na tyle sprytni i szaleni, by tego dokonać!

MOCNE KINO AKCJI

W lutym przygotuj się na pełne adrenaliny, trzymające w napięciu soboty!

3 LUTEGO

22:00 U-571

00:15 Za sterami Lancastera

10 LUTEGO

22:00 Życzenie śmierci

23:50 Wojna najemnika

17 LUTEGO

22:00 Osadzony

00:05 Żelazny Orzeł 3 – Asy

24 LUTEGO

22:00 Na krawędzi

00:10 Zimne światło dnia

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu