Obsadzono rodziców Deana i Sama w serialu „The Winchesters”.

CW ogłosiło w poniedziałek, że Meg Donnelly i Drake Rodger zostali obsadzeni jako Mary Campbell i John Winchester, rodzice polujących na demony braci Sama (Jared Padalecki) i Deana (Jensen Ackles).

Mary jest opisywana jako 19-latka, która „walczy z siłami ciemności” od dziecka, podczas gdy John jest „bezinteresownym i jasnym” weteranem Wietnamu. Kiedy osobista tragedia skłania Mary do rozważenia rezygnacji z rodzinnego biznesu, przybycie Johna — w połączeniu ze zniknięciem jej ojca — skłania ją do podjęcia nowej misji.

Opowiedziana z perspektywy Deana Winchestera Acklesa, The Winchesters jest reklamowana jako „epicka, nieopowiedziana historia miłosna o tym, jak John poznał Mary i jak położyli to wszystko na szali, aby nie tylko ocalić swoją miłość, ale cały świat”.

Jeffrey Dean Morgan i Samantha Smith zagrali Johna i Mary w Supernatural.

Donnelly jest aktorką, producentką, piosenkarką, tancerką i orędowniczką zdrowia psychicznego, która jest najbardziej znana z pracy przy American Housewife ABC, filmach Zombie na kanale Disney Channel i High School Musical: The Series: The Musical na Disney+. Do poprzednich filmów Rodgera należą filmy Not Alone, Murder RX i Terra Beach.

ŹródłoEW
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu