Pink Ladies wkraczają na scenę. Teaser „Grease: Rise of the Pink Ladies”

Paramount+ zaprezentowało pierwszy zwiastun Grease: Rise of the Pink Ladies, będącego prequelem kultowego filmu z przełomu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, który zostanie udostępniony do streamingu 6 kwietnia.

Rise of the Pink Ladies opowiadać będzie historię początków Pink Ladies. Od bycia grupą wyrzutków do stania się najfajniejszym dziewczęcym gangiem Rydell High. Oraz ukaże genezę związku między Różowymi Damami a T-Birds.

Grease: Rise of the Pink Ladies został napisany i wyprodukowany przez Annabel Oakes (Atypical), która pełni również funkcję showrunnerki i reżyserki produkcji. W obsadzie pojawią się: Marisa Davila jako Jane, Cheyenne Isabel Wells jako Olivia, Ari Notartomaso jako Cynthia, Tricia Fukuhara jako Nancy, Shanel Bailey jako Hazel, Madison Thompson jako Susan, Johnathan Nieves jako Richie, Jason Schmidt jako Buddy, Maxwell Whittington-Cooper jako Wally.

„To ma miejsce cztery lata przed oryginalnym Grease; w 1954 roku. Zanim rządził rock’n’roll, a T-Birds byli najfajniejsi w szkole, cztery znudzone dziewczyny określone mianem wyrzutków odważa się bawić na własnych warunkach, wywołując panikę moralną, jaka na zawsze zmieni Rydell High.”

czytamy w streszczeniu.

.

Producentami wykonawczymi są Marty Bowen i Wyck Godfrey z Temple Hill, Adam Fishbach, Alethea Jones, Erik Feig i Samie Kim Falvey z PICTURESTART. Serial jest również produkowany przez Grace Gilroy, z choreografią Jamala Simsa i muzyką nominowanego do nagrody Grammy i wykonawczego producenta muzycznego Justina Trantera.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu