„Ballada ptaków i węży” z nowym, brutalnym trailerem

Nowy, mrożący krew w żyłach zwiastun prequelu Igrzysk ŚmierciBallady ptaków i węży zapowiada krwawy powrót do Panem.

W najnowszym zwiastunie dystopijnego filmu Coriolanus Snow (Tom Blyth) staje się mentorem Lucy Gray Baird (Rachel Zegler). Nowy klip daje wgląd w ich skomplikowaną relację w obliczu zbliżających się dziesiątych corocznych Igrzysk Śmierci. Przyszły prezydent Panem musi zmierzyć się ze swoimi wątpliwościami by stać się tym, kim jest mu przeznaczone.

To drugi zwiastun filmu. Fabuła oparta jest na prequelu powieści napisanej przez Suzanne Collins i opowiada historię młodego Coriolanusa Snowa, zanim stał się prezydentem.

Jeśli produkcja wiernie podążać będzie za swym książkowym oryginałem, możemy się spodziewać mnóstwa brutalności i emocjonujących zwrotów akcji. Ujrzymy też drogę Coriolanusa jaką przeszedł by stać się Prezydentem Snowem.

Oprócz Blytha i Zegler w gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się także Hunter Schafer, Jason Schwartzman, Peter Dinklage, Josh Andrés Rivera i Viola Davis. Reżyser Igrzysk Śmierci Francis Lawrence również ponownie objął to stanowisko.

Premiera Ballady ptaków i węży zaplanowana jest na 17 listopada 2023 r.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu