Serial „Gotham Knights” skasowany – jeden z aktorów odpowiada!

Tak, dobrze czytacie serial Gotham Knights został skasowany. Dlaczego?

Aktor Misha Collins na swoim instagramie podzielił się informacją o tym, że cieszy się, iż mógł stworzyć taki projekt ze świetną ekipą. Jest zawiedziony, iż nie rozwinie on swojej postaci i nie odkryje tego, kim ona jest. Niemniej, było to dla niego świetne doświadczenie. Z tekstu wywnioskować można również, że stacja CW raczej nie powróci do tego projektu, gdyż nie jest on rentowną inwestycją.

Wspomniany post możecie obejrzeć poniżej:

Harvey Dent był wcześniej przedstawiany przez różnych aktorów na przestrzeni lat, w tym Billy’ego Dee Williamsa w Batmanie z 1989 roku, Tommy Lee Jonesa w Batman Forever z 1995 roku i Aarona Eckharta w trylogii Mroczny Rycerz Christophera Nolana.

Gotham Knights opiera się na postaciach stworzonych dla DC przez Boba Kane’a i Billa Fingera. Nie jest to spinoff Batwoman, ani nie jest powiązany z nadchodzącą grą wideo o tym samym tytule.

Fabuła rozpoczyna się po zamordowaniu Bruce’a Wayne’a, jego zbuntowany adoptowany syn zawiera nieprawdopodobny sojusz z dziećmi wrogów Batmana, gdy wszystkie są wrabiane w zabicie Mrocznego Rycerza.

Jako najbardziej poszukiwani przestępcy w mieście, ta zbuntowana banda odmieńców musi walczyć, by się oczyścić. Co z tego wyjdzie?

Miasto bez bohatera, który by je chronił, staje się jeszcze bardziej niebezpieczne, niż kiedykolwiek było. Jednak nadzieja pochodzi z najbardziej nieoczekiwanych miejsc, ponieważ ta drużyna niedopasowanych uciekinierów stanie się kolejną generacją zbawicieli znanych jako tytułowi Rycerze Gotham.

ŹródłoCosmic Book
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu