„Maneater” trafia na nową generację konsol

Jesteśmy świadkami rozpoczęcia nowej generacji konsol, co za tym idzie, coraz więcej tytułów przechodzi aktualizacje i zostają wydane ponownie na mocniejsze sprzęty. W przypadku Maneater nie jest inaczej.

Developer i wydawca Tripwire Interactive oraz partner wydawniczy Deep Silver z dumą ogłaszają, że sprzedana dotychczas w ponad milionie kopii gra Maneater jest już dostępna na nowej generacji konsol. Pudełkowe i cyfrowe kopie wersji na Xbox Series X oraz Xbox Series S można kupić już teraz, natomiast na PlayStation®5 gra ukaże się już 19 listopada. Gracze mogą już wskoczyć do orzeźwiającej, wyglądającej lepiej niż kiedykolwiek wody na najnowszym sprzęcie. Pełna ewolucja gry Maneater to, między innymi, natywna rozdzielczość 4K z HDR w 60 klatkach na sekundę, nowe efekty świetlne, oraz zbliżający się szybko patch, który doda ray-tracing. Właściciele Xbox Series S również skorzystają na ulepszonej grafice i podniesionej liczbie klatek, a wersja PC otrzyma aktualizację w pierwszej połowie przyszłego roku.

Dotychczasowi posiadacze gry Maneater na Xbox One oraz PlayStation 4 mogą też spodziewać się pełnej, darmowej aktualizacji, aby wyewoluować swoją grę razem ze sprzętem!

Gra ukazała się na platformach PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PC, a już wkrótce – na PlayStation 5. Tytuł jest dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu