Maciej Musiałowski w zaskakującej roli rapera Diego! Netflix prezentuje zwiastun i ogłasza datę premiery filmu „Freestyle”

Ile jesteś w stanie zaryzykować, by móc realizować marzenia na własnych zasadach?

Krakowski półświatek bujający się w rytm hip hopu w wykonaniu Macieja Musiałowskiego to nowa filmowa propozycja, którą funduje widzom Maciek Bochniak – reżyser znany dotychczas z produkcji takich jak Disco Polo czy Magnezja.

Freestyle to tętniąca beatem opowieść o ambitnym i pełnym pasji Diego – młodym raperze, który mimo mrocznej sławy, jaką zawdzięcza słynnemu w narkotykowym świecie ojcu, stara się dokonywać dobrych wyborów. Nie zdaje sobie jednak sprawy z konsekwencji, jakie będzie musiał ponieść decydując się zaryzykować wszystko, by móc tworzyć muzykę na własnych zasadach.

Diego, uliczny raper po odwyku, zrywa z dilerką i koncentruje się na muzyce. Razem z przyjacielem Mąką pracują nad nową płytą, odrzucając krążące wokół pokusy zdobycia łatwego hajsu. Niestety Mąka kradnie ze studia nagraniowego mikrofon i na chłopaków spada dług. Na drodze Diega pojawia się gangster ze Słowacji, który proponuje mu złoty i szybki interes – zakup oraz przemyt sporej ilości koksu. Diego podejmuje wyzwanie, jednak nie wszystko idzie po jego myśli. Świat, przed którym uciekał, zasysa go jak bagno i brutalnie konfrontuje z gangsterskim podziemiem. Czy mężczyzna wyjdzie z tego cało?

W roli Diega zobaczymy Macieja Musiałowskiego, który zaskoczy widzów zupełnie nowym obliczem. Ponadto w filmie wystąpią również m.in. Michał Sikorski, Nel Kaczmarek i Filip Lipiecki.

Maciek Bochniak wspólnie ze Sławomirem Shuty napisał również scenariusz, a za zdjęcia odpowiedzialny jest Kajetan Plis. Producentami filmu są Aneta Hickinbotham i Leszek Bodzak.

Premiera filmu już 13 września tylko na Netflix.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu